Nasze Biuro Podróży

Wiedza i doświadczenie: Nasze biuro jest zdecydowanym liderem wśród biur podroży w Bielsku-Białej. Działamy tu od września 1996 r. jako Scan Holiday a od lipca 2001 roku pod szyldem "Go Holiday".

slide_1 slide_2 slide_3 slide_4 slide_4
Profesjonalizm oraz szczegółowa znajomość miejsc, do których wysyłamy klientów sprawiają, że corocznie powiększamy grono naszych klientów i cieszymy się bardzo dobrą opinią jako wiarygodny agent i solidny sprzedawca ofert turystycznych wiodących touroperatorów w Polsce.

Pracownicy naszego biura zwiedzili wszystkie atrakcyjnie turystycznie miejsca w Basenie Morza Śródziemnego i znają każdą z Wysp Kanaryjskich. Odwiedzili ponadto Dominikanę oraz słoneczną Brazylię. W czasie licznych wyjazdów szkoleniowych nasi pracownicy dokładnie poznali bazę hotelową, którą prezentują organizatorzy wczasów i wycieczek w swoich katalogach. Brali również udział w oferowanych wycieczkach objazdowych (autokarowych i samolotowych), aby w każdej chwili właściwie doradzić wszystkim naszym klientom - tym zdecydowanym na wyjazd w wybranym kierunku, jak i wszystkim klientom wahającym się co do wyboru miejsca podróży.

Dokładamy wszelkich starań, by służyć naszym klientom swoją profesjonalną obsługą i poradą.

Co nas wyróżnia:
Nasze biuro specjalizuje się w sprzedaży ofert największych touroperatorów w Polsce - wiarygodnych i stabilnych finansowo tj. Tui, Nowa Itaka, Rainbow Tours, Exim Tours, Ecco Holiday, Ecco Travel, Best Reisen, Oasis Tours, Sun & Fun, Wezyr Holiday, Wygoda Travel oraz wiele innych biur, do których mamy pełne zaufanie poparte dobrą wieloletnią współpracą i które możemy polecić jako wiarygodnych organizatorów wycieczek i wczasów. W 2001 nasze biuro otrzymało specjalne wyróżnienie od Scan Holiday za „Debiut Roku” – za najlepszą i najbardziej profesjonalną sprzedaż w Polsce. Rok później ten sam organizator wynagrodził nas wyróżnieniem za sprzedaż oferty First Minute i tak:
  • Rok 2004 - II miejsce w kraju w sprzedaży oferty Scan Holiday
  • Rok 2005 - II miejsce w kraju w sprzedaży oferty Scan Holiday
  • Rok 2007 - V miejsce w kraju w sprzedaży oferty Scan Holiday
  • Rok 2008 - tytuł Wielkiego Wojażera z marką TUI
  • Rok 2013 - tytuł Prestiżowego Partnera TUI
  • Rok 2014 - jesteśmy Prestiżowym Agentem Itaki
  • Rok 2019 - Zdobywamy Złotą Travelkę od Rainbow za wzrost sprzedaży Luty-KwiecieńMałgorzata Kaniczek Anita Kiesling Aleksandra Kubica


Nasi partnerzy:

Zarezerwuj wakacje letnie i zimowe w naszym biurze, przewodnik do wybranego kraju otrzymasz ZA ZŁOTÓWKĘ!